Zapraszamy
Pn - pt: 9:00 - 17:00
Sobota : 9:00 - 13:00
Kontakt
Gminna Biblioteka Publiczna
w Wiśniowej

Wiśniowa 136
38-124 Wiśniowa
017 277 50 59
E-mail: gbpwisniowa@gmail.com
Programy i akcje
Osób online
1

Wakacje 2018

Wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniowej. Jak co roku, w każdy piątek lipca zapraszamy dzieci na ciekawe i intensywnie spędzone dwie godziny w naszej placówce. Zajęcia prowadzone będą od godziny 10.00 do 12.00. Ponieważ co roku cieszą się one dużym powodzeniem, umieszczamy kilka ważnych informacji:

- zajęcia są darmowe i bez zapisów,
- materiały zapewnia Biblioteka,
- zajęcia przeznaczone są dla dzieci od lat 4, potrafiących samodzielnie wycinać i rysować,
- rodziców przyprowadzających dzieci prosimy o pozostawienie numeru telefonu
- prosimy o punktualne przyprowadzanie dzieci
- z powodu braku miejsca w Bibliotece, nie ma możliwości, aby rodzic uczestniczył w zajęciach razem z dzieckiem

******

W dniu 12.06.2018 w godzinach 10.00-11.30 Gminna Biblioteka Publiczna nie będzie czynna. Na sali Ośrodka Kultury odbywac się będzie finał akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom", zapraszamy!

******

Rozwiązanie konkursu

Wszystkie dzieci, które brały udział w naszym konkursie "Zostan super czytelnikiem" zapraszamy na wręczenie nagród, które odbędzie się 8 czerwca (piątek) o godzinie 16.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniowej.

******

Ważne!

1. W okresie letnim możliwe są przerwy w działaniu katalogu on-line, spowodowane koniecznością wyłączania serwera na czas burz, katalog działa wtedy w godzinach otwarcia biblioteki.

2. Prosimy o terminowe oddawanie wypożyczonych książek. Dostęp do katalogu on-line i możliwość samodzielnego rezerwowania książek generuje bardzo wiele zamówień. Bardzo prosimy o reagowanie na nasze telefoniczne i osobiste ;) przypomnienia oraz upomnienia wysyłane pocztą.

******

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych słońca, ciepła i czasu z rodziną oraz dobrą książką

życzą Dyrektor i Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniowej

******

W dniach 29-30.03.2018 (Wielki Czwartek i Wielki Piątek) Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej czynna będzie w godzinach 9.00-13.00, w Wielką Sobotę biblioteka będzie nieczynna.

******

Kiermasz książek

Zapraszamy na kiermasz książek wielokrotnie używanych i nieprzydatnych w bibliotece. Czynny przez cały marzec w godzinach otwarcia biblioteki.

******
Katalog on-line
Nowości