Zapraszamy
Pn - pt: 9:00 - 17:00
Sobota : 9:00 - 13:00
Kontakt
Gminna Biblioteka Publiczna
w Wiśniowej

Wiśniowa 136
38-124 Wiśniowa
017 277 50 59
E-mail: gbpwisniowa@gmail.com
Programy i akcje
Osób online
1

Świąt pełnych rodzinnego ciepła, radości i spokoju oraz szczęśliwego Nowego Roku życzą pracownicy GBP w Wiśniowej

******

Informujemy, że w dniach 23-26 grudnia Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej będzie nieczynna, nie będzie działał wtedy również katalog on-line.

******

Książka - niespodzianka

Święta są już blisko, ale zanim nadejdą Wy możecie już dziś otworzyć swoją pierwszą świąteczną paczkę. Wystarczy przyjść do nas i wypożyczyć dla siebie książkę-niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej przedświątecznej zabawy!

******

Informujemy, że następna sobota (16. 12) to ostatnia sobota przed świętami, kiedy biblioteka będzie czynna.

******

W dniu 24 listopada (piątek) z powodu wyjazdu na Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej czynna będzie do godziny 14.30.

******

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej organizuje wyjazd na Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie, który odbędzie się w piątek, 24 listopada. W tym dniu na targach w Millenium Hall obejrzeć będzie można bogatą ofertę wydawnictw, zakupić książki oraz spotkać  m.in. Annę Dziewit-Meller, Ałbenę Grabowską, Janusza L. Wiśniewskiego. Szczegóły i zapisy w bibliotece, ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy.

******

Zapraszamy twórców!

Zapraszamych lokalnych twórców na coroczny Wiśniowski Kiermasz Rękodzieła. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 listopada, szczegóły i warunki uczestnictwa pod nr telefonu 17 2775 059 oraz w bibliotece.

******
Katalog on-line
Nowości