Zapraszamy
Pn - pt: 9:00 - 17:00
Sobota : 9:00 - 13:00
Kontakt
Gminna Biblioteka Publiczna
w Wiśniowej

Wiśniowa 136
38-124 Wiśniowa
017 277 50 59
E-mail: gbpwisniowa@gmail.com
Programy i akcje
Osób online
1

Książka - niespodzianka

Święta są już blisko, ale zanim nadejdą Wy możecie już dziś otworzyć swoją pierwszą świąteczną paczkę. Wystarczy przyjść do nas i wypożyczyć dla siebie książkę-niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej przedświątecznej zabawy!

******

Informujemy, że następna sobota (16. 12) to ostatnia sobota przed świętami, kiedy biblioteka będzie czynna.

******

W dniu 24 listopada (piątek) z powodu wyjazdu na Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej czynna będzie do godziny 14.30.

******

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej organizuje wyjazd na Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie, który odbędzie się w piątek, 24 listopada. W tym dniu na targach w Millenium Hall obejrzeć będzie można bogatą ofertę wydawnictw, zakupić książki oraz spotkać  m.in. Annę Dziewit-Meller, Ałbenę Grabowską, Janusza L. Wiśniewskiego. Szczegóły i zapisy w bibliotece, ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy.

******

Zapraszamy twórców!

Zapraszamych lokalnych twórców na coroczny Wiśniowski Kiermasz Rękodzieła. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 listopada, szczegóły i warunki uczestnictwa pod nr telefonu 17 2775 059 oraz w bibliotece.

******

Jesienna wymiana książek

Przez cały październik można w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniowej skorzystać z bezpłatnej jesiennej wymiany książkowej. Zasady są bardzo proste - przynosimy swoje książki i wymieniamy na inne dostępne w bibliotece. Wymieniami wydawnictwa o podobnej wartości. Jest to dobra okazja do odświeżenia swojej domowej biblioteczki. Zapraszamy już od poniedziałku 02.10. 2017.

******

Coś dla zdrowia...

Zapraszamy na spotkanie "Coś dla zdrowia i coś dla urody", 27 września o 15.30 w bibliotece odbędzie się spotkanie na którym można będzie poznać wiek metaboliczny swojego organizmu, zmierzyć poziom mineralny kości i masę mięśniową. Spotkanie jest bezpłatne. Więcej informacji w naszej bibliotece.

******
Katalog on-line
Nowości