Zapraszamy
Pn - pt: 9:00 - 17:00
Sobota : 9:00 - 13:00
Kontakt
Gminna Biblioteka Publiczna
w Wiśniowej

Wiśniowa 136
38-124 Wiśniowa
017 277 50 59
E-mail: gbpwisniowa@gmail.com
Programy i akcje
Osób online
1

W dniach 29-30.03.2018 (Wielki Czwartek i Wielki Piątek) Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej czynna będzie w godzinach 9.00-13.00, w Wielką Sobotę biblioteka będzie nieczynna.

******

Kiermasz książek

Zapraszamy na kiermasz książek wielokrotnie używanych i nieprzydatnych w bibliotece. Czynny przez cały marzec w godzinach otwarcia biblioteki.

******

Zmiany godzin otwarcia Filii w Markuszowej

Na czas zastępstwa za pracownika przebywającego na  zwolnieniu lekarskim  Filia GBP w Markuszowej czynna będzie we wtorki i piątki w godzinach 8.00-16.00

******

Promocja tomiku poezji Agaty Książek

Dnia 9 lutego 2018 odbyła się promocja tomiku poezji "Nocturne" autorstwa Agaty Książek.  Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać programu artystycznego, na który składała się recytacja wierszy w wykonaniu samej autorki przeplatana piosenkami w interpretacji Marcina Ogrodnika. Piątkowy wieczór upłynął pod znakiem emocji i wzruszeń. Mamy nadzieję, że podobnych odczuć dostarczy lektura tomiku, który będzie można wypożyczyć w naszej bibliotece. Zapraszamy również do galerii, gdzie można zobaczyć zdjęcia z promocji. Za fotografie dziękujemy autorom: Justynie Poprawie i Grzegorzowi Tomaszewskiemu.

******

W związku z organizacją imprezy Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej czynna dziś będzie do godziny 15.00

******

Ferie z Biblioteką

Zapraszamy dzieci na zajęcia w czasie ferii zimowych, w każdy wtorek i piątek o godzinie 11.00. Wystarczy przynieść ze sobą dobry humor - pozostałe materiały zapewnia biblioteka. Do zobaczenia!

******

Świąt pełnych rodzinnego ciepła, radości i spokoju oraz szczęśliwego Nowego Roku życzą pracownicy GBP w Wiśniowej

******
Katalog on-line
Nowości