Bajeczna zdrapka!

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 10 lat do zabawy czytelniczej "Bajeczna zdrapka".
Regulamin i szczegóły w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniowej
Loteria trwa od 14 marca, do wyczerpania zdrapek :)

Wypożycz, zdrap, wygraj - czekamy!

Kiermasz książek wyczytanych

Zapraszamy na kiermasz książek wielokrotnie używanych, wyłączonych ze zbiorów Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniowej. Kiermasz potrwa od 1 do 28 marca :)

Ferie bez nudy!

Nie zamierzamy nudzić się w czasie ferii!
Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 10 lat na wyjątkowe zajęcia we wtorki i piątki:
15.02 - Kto tam? Chichopotam!
18.02 - Niezwykłe przygody kropelek wody
22.02 - Złość i inne potworki - zajęcia o emocjach
25.02 - Wesoła Akademia Sztuk Pięknych
Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne - ilość miejsc ograniczona
Zapisy i szczegóły pod numerem telefomu: 17 2775 059

Do zobaczenia!

Wystawa "Bajki Babci i Dziadka"

Zapraszamy w podróż wspomnień ) Od 21 stycznia prezentujemy na wystawie " Bajki Babci i Dziadka dla wnuczek i wnuczków"  książki, baśnie i wierszyki naszego dzieciństwa. Janina Porazińska, Anna Świrszczyńska, Ewa Szelburg-Zarembina i inni autorzy czekają na Was w bibliotece do końca stycznia.

Informujemy, że dnia 31 grudnia (Sylwester) Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej czynna będzie do godziny 13.00

Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia. Chwil pełnych rodzinnych rozmów, ciepła i życzliwości. Dużo zdrowia i powodzenia. Życzą pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniowej

Informujemy, że w czwartek, 23 grudnia Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniowej czynna będzie do godziny 15.00, 24 grudnia (Wigilia) i 27 grudnia (poniedziałek) Biblioteka będzie nieczynna.